598 kez izlendi.

IMDB: 5,1

1 Temmuz 2019 tarihinde eklendi.

İçimde Akan Nehir izle

İçimde Akan Nehir izle

Film Özeti: Hazar Kafkas hayatını hastalıklarla boğuşarak geçirmektedir. Kasabasına uzun yıllar sonra dönen Hazar'ın babasından kalan ev dışında köyde hiçbir şeyi yoktur. Hazar evi satışa koyar ve eline geçen parayla yıllardır görmediği oğlunun geleceği için kullanacaktır. Fakat beklenmedik bir şekilde Nehir adında bir kadın ile tanışır. Nehir'in kızı ölüm döşeğindedir. Kurtulmasının tek yolu iyi bir hastanede tedavi olmaktır. Fakat Nehir'in hiç parası yoktur. Hazar ise iki düşünce arasında kalmıştır. Bu vereceği karar Hazar'ın hayatının dönüm noktasıdır.

İçimde Akan Nehir filmini sitemizden izlediğiniz için siz değerli takipçilere teşekkür ederiz. Filmle ilgili ve sitemizle ilgili görüşlerinizi lütfen yorumlar kısmında belirtin ve bir beğeniyi bizlere çok görmeyiniz.

Yıllardır içinde olduğumuz yerli film sektöründe daha donanımlı ve daha istikrarlı bir şekilde ultrayerlifilmizle.com projesinde tekrar bir araya geldik. Sizlerin desteğiyle birlikte sitemizi hep beraber yine Türkiye'nin zirvesine taşıyacağız. Bütün bu hizmetleri herkes alabilecek ultrayerlifilmizle.com iyi seyirler diler.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz