418 kez izlendi.

IMDB: 6,7

9 Temmuz 2019 tarihinde eklendi.

Anons 2017 izle

Anons 2017 izle

Film Özeti: Ordudan atılan 4 asker, orduya çok sinirlenir. Çok kötü bir karar alan askerler 1963'ün Mayıs ayında gerçekleşme planlanan darbede İstanbul radyosunu basarak darbe bildirisini okumakla görevlendirilirler. Askerler halkın desteğini alacak şekilde bildiriyi okuyup halkı'da örgütlemeyi hedeflerler. Fakat hiçbir durum planladıkları gibi gitmez.

Anons filmini sitemizden izlediğiniz için siz değerli takipçilere teşekkür ederiz. Filmle ilgili ve sitemizle ilgili görüşlerinizi lütfen yorumlar kısmında belirtin ve bir beğeniyi bizlere çok görmeyiniz.

Yıllardır içinde olduğumuz yerli film sektöründe daha donanımlı ve daha istikrarlı bir şekilde ultrayerlifilmizle.com projesinde tekrar bir araya geldik. Sizlerin desteğiyle birlikte sitemizi hep beraber yine Türkiye'nin zirvesine taşıyacağız. Bütün bu hizmetleri herkes alabilecek ultrayerlifilmizle.com iyi seyirler diler.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

Yırtıcı Kuşlar izle John Wick 3 izle Jumanji Yeni Seviye izle Alita Savaş Meleği izle Bloodshot izle Cep Herkülü Naim Süleymanoğlu izle Yerli Film izle Aksiyon Filmleri izle Erotik film izle