832 kez izlendi.

IMDB: 5,6

9 Temmuz 2019 tarihinde eklendi.

Aşk Bu mu? Filmi izle

Aşk Bu mu? Filmi izle

Film Özeti: Umut hırsızlık yaparak kendi halinde yaşamaktadır. Umut her zaman büyük bir vurgun yapıp tamamen bu işleri bırakıp rahat bir hayat yaşama hayalleriyle yaşamaktadır. Gülüm ise hayatına normal ve güzel bir şekilde devam eden genç bir kızdır. Gülüm'ün büyük hayalleri vardır. Fakat karaciğerinin hasta olduğunu öğrenen Gülüm'ün bütün hayat enerjisi biter. Gülüme acilen bir karaciğer nakli yapılmazsa ölecektir. Umut ise yolları kesişen Gülüm'e yardım etmek ister. Fakat Umut'un aldığı kararlar hayatının en zor kararları olacaktır.

Aşk Bu mu? filmini sitemizden izlediğiniz için siz değerli takipçilere teşekkür ederiz. Filmle ilgili ve sitemizle ilgili görüşlerinizi lütfen yorumlar kısmında belirtin ve bir beğeniyi bizlere çok görmeyiniz.

Yıllardır içinde olduğumuz yerli film sektöründe daha donanımlı ve daha istikrarlı bir şekilde ultrayerlifilmizle.com projesinde tekrar bir araya geldik. Sizlerin desteğiyle birlikte sitemizi hep beraber yine Türkiye'nin zirvesine taşıyacağız. Bütün bu hizmetleri herkes alabilecek ultrayerlifilmizle.com iyi seyirler diler.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

Yırtıcı Kuşlar izle John Wick 3 izle Jumanji Yeni Seviye izle Alita Savaş Meleği izle Bloodshot izle Cep Herkülü Naim Süleymanoğlu izle Yerli Film izle Aksiyon Filmleri izle Erotik film izle