1.312 kez izlendi.

IMDB: 5,9

9 Temmuz 2019 tarihinde eklendi.

Aydede 2018 Full izle

Aydede 2018 Full izle

Film Özeti: Bekir köyde dedesi ve annesi Rabia ile birlikte yaşamaktadır. Babasını önceden kaybetmiş olan Bekir, dedesini çok sevmektedir. Bekir'in dedesi de hakkın rahmetine kavuşur ve Bekir'in dünyası başına yıkılır. Fakat annesinin Bekir'e, dedesinin Ay'a gittiğini ve Ay dede olduğunu anlatması Bekir'in hayal gücünü çok farklı şekiller. Bekir'in annesi Rabia babasının ölümünden sonra ablası ve eniştesi ile miras kavgasına tutuşur. Bu olaylar birbirini kovalarken elindekileri ablasına kaybetmeye başlayan Rabia bir çok farklı düşünceyle mücadele ederken birde herkesten gizlediği aşkını düşünmektedir.

Aydede filmini sitemizden izlediğiniz için siz değerli takipçilere teşekkür ederiz. Filmle ilgili ve sitemizle ilgili görüşlerinizi lütfen yorumlar kısmında belirtin ve bir beğeniyi bizlere çok görmeyiniz.

Yıllardır içinde olduğumuz yerli film sektöründe daha donanımlı ve daha istikrarlı bir şekilde ultrayerlifilmizle.com projesinde tekrar bir araya geldik. Sizlerin desteğiyle birlikte sitemizi hep beraber yine Türkiye'nin zirvesine taşıyacağız. Bütün bu hizmetleri herkes alabilecek ultrayerlifilmizle.com iyi seyirler diler.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz