8.286 kez izlendi.

IMDB: 7,5

2 Temmuz 2019 tarihinde eklendi.

Babam 2017 izle

Babam 2017 izle

Film Özeti: Yusuf canından çok sevdiği eşinin ölümüyle dünyası başına yıkılmıştır. Bu dünya'da Yusuf'a geri kalan tekbir şey kalmıştır. O'da zihinsel engelli oğlu Arif'tir. Yusuf hem sahibi olduğu sardalya konservesi fabrikasını işletmeye devam edecek hem'de oğlu Arif ile ilgilenecektir. Fakat beklenmedik kişilerin hayatına girmesiyle farklı bir dünyaya giriş yapacaktır.

Babam filmini sitemizden izlediğiniz için siz değerli takipçilere teşekkür ederiz. Filmle ilgili ve sitemizle ilgili görüşlerinizi lütfen yorumlar kısmında belirtin ve bir beğeniyi bizlere çok görmeyiniz.

Yıllardır içinde olduğumuz yerli film sektöründe daha donanımlı ve daha istikrarlı bir şekilde ultrayerlifilmizle.com projesinde tekrar bir araya geldik. Sizlerin desteğiyle birlikte sitemizi hep beraber yine Türkiye'nin zirvesine taşıyacağız. Bütün bu hizmetleri herkes alabilecek ultrayerlifilmizle.com iyi seyirler diler.

Yorumlar

  1. erdem dedi ki:

    Sevginin gücü… güzeldi

  2. ismail kaygılaroğlu dedi ki:

    çetin tekindor hiç bir aktöre benzemez 10 tane haluk bilginer eder oynamıyor yaşıyor ee karizmada var çok yaşa çetin tekındor

Yorum Yaz