1.638 kez izlendi.

IMDB: 5,1

4 Ağustos 2019 tarihinde eklendi.

Berlin Kaplanı 2012 Full HD izle

Berlin Kaplanı 2012 Full HD izle

Film Özeti: Ayhan Kaplan Almanya'da yaşayan gurbetçi bir boksördür. Ayhan'ın hayatı her zaman zorluklarla geçmiştir. Bir gün sponsoru Hacı abi tarafından en büyük düşmanına karşı şike yapıp yenilmesi istenir. Ayhan ise bu teklifi kabul etmek zorunda kalır. Fakat panik atağı gelir ve rakibini nakavt eder. Daha sonra ise ne yapacağını şaşıran Ayhan Almanya'dan kaçmanın yollarını aramaktadır. Tam bu anda uyanık eniştesi Nurettin aileye ait olan otelin üzerine çökmek için Ayhan'ın imzasına ihtiyaç olduğunu öğrenir. Ayhan'ı alır ve Türkiye'ye getirir. Tam bu anda Ayhan hayatında ilk defa aşık olacak, aile diyebileceği insanlar olacak fakat aslında Ayhan'ın ablası ve eniştesi Ayhan'ın imzasını alabilmek için ona aileden gibi davranacaklardır. Ayhan ise bu durumu gün geçtikçe fark etmeye başlayacaktır.

Berlin Kaplanı filmini sitemizden izlediğiniz için siz değerli takipçilere teşekkür ederiz. Filmle ilgili ve sitemizle ilgili görüşlerinizi lütfen yorumlar kısmında belirtin ve bir beğeniyi bizlere çok görmeyiniz.

Yıllardır içinde olduğumuz yerli film sektöründe daha donanımlı ve daha istikrarlı bir şekilde ultrayerlifilmizle.com projesinde tekrar bir araya geldik. Sizlerin desteğiyle birlikte sitemizi hep beraber yine Türkiye'nin zirvesine taşıyacağız. Bütün bu hizmetleri herkes alabilecek ultrayerlifilmizle.com iyi seyirler diler.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

Yırtıcı Kuşlar izle John Wick 3 izle Jumanji Yeni Seviye izle Alita Savaş Meleği izle Bloodshot izle Cep Herkülü Naim Süleymanoğlu izle Yerli Film izle Aksiyon Filmleri izle Erotik film izle