1.414 kez izlendi.

IMDB: 7,4

18 Temmuz 2019 tarihinde eklendi.

Bizi Hatırla izle

Bizi Hatırla izle

Film Özeti: Kaan gece gündüz demeden çalışmış ve çok güzel bir kariyer elde etmiştir. Kaan çocukları ve karısıyla ilgilenmekten babasını tamamıyla unutmuştur. Kaan'ın babası geçirdiği bir hastalık yüzünden Kaan apar topar babasının yanına gider. Fakat işleri yüzünden babasını da İstanbul'a getirir. Fakat Kaan'ın babası Eşref Bey geri dönmek ister ve Kaan'ı çok zorlu süreçler beklemektedir.

Bizi Hatırla filmini sitemizden izlediğiniz için siz değerli takipçilere teşekkür ederiz. Filmle ilgili ve sitemizle ilgili görüşlerinizi lütfen yorumlar kısmında belirtin ve bir beğeniyi bizlere çok görmeyiniz.

Yıllardır içinde olduğumuz yerli film sektöründe daha donanımlı ve daha istikrarlı bir şekilde ultrayerlifilmizle.com projesinde tekrar bir araya geldik. Sizlerin desteğiyle birlikte sitemizi hep beraber yine Türkiye'nin zirvesine taşıyacağız. Bütün bu hizmetleri herkes alabilecek ultrayerlifilmizle.com iyi seyirler diler.

Yorumlar

 1. Berrin dedi ki:

  Senarist ve yönetmen Çağan IRMAK olunca fazla söze gerek yok. Yine çok ağlattı.

 2. Yakamoz dedi ki:

  Ya mezarda şarkı nedir ve gitmemesi lazımdı durum bu kadar kritikken .film senaryo olarak vasattı oyunculuk mükemmel

 3. Pınar dedi ki:

  Hem komik hem duygusal harika bir film.Çağan Irmak iyi ki var çok beğendik emeğine sağlık.

 4. saniye demirbaş. dedi ki:

  Büyük bir keyifle izledim ve duygulandım. Hayatın içinde nasıl kaybolduğumuzu ve sevdiklerimizle olan yetersiz iletimi çok güzel dile getirmiş. tekrar kendimiz olmayı ve tekrar sevglerimizi hatırlattı bana. tebrikler. başarılı bir çalışma. herkesin izlemesi gerek…

 5. Aysun Zanburkan dedi ki:

  Çokkk duygusal Bi o kadar da sıcak samimi bizden bir film olmuş herkesin emeğine sağlık Çağan Irmak güzel hikayelerin hiç bitmesin…

Yorum Yaz