739 kez izlendi.

IMDB: 5,7

5 Temmuz 2019 tarihinde eklendi.

Borç Harç Filmi izle

Borç Harç Filmi izle

Film Özeti: Murat çok sevdiği ve evlilik planları yaptığı sevgilisinden trajik bir şekilde ayrılır. Düğün hazırlıklarını yapan Murat büyük bir borcun altında kalmıştır. Troll biz televizyon programında çalışan Murat, çalıştığı işinden bu kadar para çıkmayacağının bilincindedir. Fakat patronu tam bu sırada Murat'a bir teklif yapar. Çakallık yaparak istediği bir işi Murat'a yaptıran patron bu sayede şirkete Murat'ı ortak yapar. Aslında şirket batmak üzeredir. Murat'ın ise şimdi ödeyeceği daha çok borcu vardır.

Borç Harç filmini sitemizden izlediğiniz için siz değerli takipçilere teşekkür ederiz. Filmle ilgili ve sitemizle ilgili görüşlerinizi lütfen yorumlar kısmında belirtin ve bir beğeniyi bizlere çok görmeyiniz.

Yıllardır içinde olduğumuz yerli film sektöründe daha donanımlı ve daha istikrarlı bir şekilde ultrayerlifilmizle.com projesinde tekrar bir araya geldik. Sizlerin desteğiyle birlikte sitemizi hep beraber yine Türkiye'nin zirvesine taşıyacağız. Bütün bu hizmetleri herkes alabilecek ultrayerlifilmizle.com iyi seyirler diler.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz