711 kez izlendi.

IMDB: 4,7

19 Temmuz 2019 tarihinde eklendi.

Çakallarla Dans 2 Filmi izle

Çakallarla Dans 2 Filmi izle

Film Özeti: Ekip başlarını belaya sokmadan hayatlarına devam edemeyen insanlar haline gelmiştir. İçeriden bir deney için salınırlar ve suça bulaşmamak için kendilerini tutarlar. Fakat istemeseler de bela yine onları bulur. Bir de sistemden şikayetçi olan ekip iyice işleri ellerine yüzlerine bulaştıracaklardır.

Çakallarla Dans 2 filmini sitemizden izlediğiniz için siz değerli takipçilere teşekkür ederiz. Filmle ilgili ve sitemizle ilgili görüşlerinizi lütfen yorumlar kısmında belirtin ve bir beğeniyi bizlere çok görmeyiniz.

Yıllardır içinde olduğumuz yerli film sektöründe daha donanımlı ve daha istikrarlı bir şekilde ultrayerlifilmizle.com projesinde tekrar bir araya geldik. Sizlerin desteğiyle birlikte sitemizi hep beraber yine Türkiye'nin zirvesine taşıyacağız. Bütün bu hizmetleri herkes alabilecek ultrayerlifilmizle.com iyi seyirler diler.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

Yırtıcı Kuşlar izle John Wick 3 izle Jumanji Yeni Seviye izle Alita Savaş Meleği izle Bloodshot izle Cep Herkülü Naim Süleymanoğlu izle Yerli Film izle Aksiyon Filmleri izle Erotik film izle