785 kez izlendi.

IMDB: 6,2

7 Temmuz 2019 tarihinde eklendi.

Cennetten Kovulmak 2014 Full izle

Cennetten Kovulmak 2014 Full izle

Film Özeti: Emine İstanbul'da doğmuş ve büyümüş 24 yaşına ayak basmış genç bir kadındır. Emine elektrik mühendisliği okumuştur. Kaçak kürt işçilerin olduğu bir inşaatta'da çalışmaktadır. Emine'nin ağabeyinin PKK terör örgütü tarafından katledilmesi Emine'nin kürtlere karşı olan bakış açısını değiştirmiştir. Emine'ye aşık olan Kürşat adında Kürt işçi ölür. Bunun üzerine Emine, Kürşat'ın ölüsü sahipsiz kaldığı için Kürşat'ın köyüne gider. Burada ise ailesi paramparça olmuş 8 yaşındaki küçük bir kız çocuğu ile tanışır. Bu kız çocuğunun ailesinin üyeleri PKK'ya katılmak için dağa çıkmıştır.

Cennetten Kovulmak filmini sitemizden izlediğiniz için siz değerli takipçilere teşekkür ederiz. Filmle ilgili ve sitemizle ilgili görüşlerinizi lütfen yorumlar kısmında belirtin ve bir beğeniyi bizlere çok görmeyiniz.

Yıllardır içinde olduğumuz yerli film sektöründe daha donanımlı ve daha istikrarlı bir şekilde ultrayerlifilmizle.com projesinde tekrar bir araya geldik. Sizlerin desteğiyle birlikte sitemizi hep beraber yine Türkiye'nin zirvesine taşıyacağız. Bütün bu hizmetleri herkes alabilecek ultrayerlifilmizle.com iyi seyirler diler.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz