863 kez izlendi.

IMDB: 6,7

9 Temmuz 2019 tarihinde eklendi.

Çiçero 2019 izle

Çiçero 2019 izle

Film Özeti: Elyesa Bazna Çiçero olarak bilinen gelmiş geçmiş en iyi casuslardan biridir. 2. Dünya savaşında İngiliz Büyük elçiliğin'de uşak olarak çalışıp istediği bütün bilgileri öğrenmektedir. Almanların para teklifini kabul eden Çiçero artık Almanlar için çalışmaya başlar. Çiçero savaşın gidişatına bile yön verebilmiştir. Fakat Çiçero engellilere karşı yapılan operasyonu durduramaz ve bunun yanında bir çok katliama'da engel olamaz. Bu olanlardan sonra artık fikirleri değişmeye başlamıştır.

Çiçero filmini sitemizden izlediğiniz için siz değerli takipçilere teşekkür ederiz. Filmle ilgili ve sitemizle ilgili görüşlerinizi lütfen yorumlar kısmında belirtin ve bir beğeniyi bizlere çok görmeyiniz.

Yıllardır içinde olduğumuz yerli film sektöründe daha donanımlı ve daha istikrarlı bir şekilde ultrayerlifilmizle.com projesinde tekrar bir araya geldik. Sizlerin desteğiyle birlikte sitemizi hep beraber yine Türkiye'nin zirvesine taşıyacağız. Bütün bu hizmetleri herkes alabilecek ultrayerlifilmizle.com iyi seyirler diler.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz