744 kez izlendi.

IMDB: 9,2

15 Temmuz 2019 tarihinde eklendi.

Dağ 2 Filmi izle

Dağ 2 Filmi izle

Film Özeti: Oğuz ve Bekir zorda olsa askerliklerini tamamlamış ve can dostu olan iki askerdir. Özel kuvvetlere başvuru yaparlar ve kabul edilirler. Çok zorlu bir görev için Kuzey Irak'a giderler. Fakat burada Türkiye devleti adına resmi olarak bulunmamış sayılacaklardır. Ekip görevi tamamlayıp eve geri dönmek için teröristleri geçmeleri gerekecektir.

Dağ 2 filmini sitemizden izlediğiniz için siz değerli takipçilere teşekkür ederiz. Filmle ilgili ve sitemizle ilgili görüşlerinizi lütfen yorumlar kısmında belirtin ve bir beğeniyi bizlere çok görmeyiniz.

Yıllardır içinde olduğumuz yerli film sektöründe daha donanımlı ve daha istikrarlı bir şekilde ultrayerlifilmizle.com projesinde tekrar bir araya geldik. Sizlerin desteğiyle birlikte sitemizi hep beraber yine Türkiye'nin zirvesine taşıyacağız. Bütün bu hizmetleri herkes alabilecek ultrayerlifilmizle.com iyi seyirler diler.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

Yırtıcı Kuşlar izle John Wick 3 izle Jumanji Yeni Seviye izle Alita Savaş Meleği izle Bloodshot izle Cep Herkülü Naim Süleymanoğlu izle Yerli Film izle Aksiyon Filmleri izle Erotik film izle