2.171 kez izlendi.

IMDB: 6.4

29 Haziran 2019 tarihinde eklendi.

Dar Elbise 2016 Full izle

Dar Elbise 2016 Full izle

Film Özeti: Lisa hayatını aşıklar şehri Paris'te devam ettirmektedir. Paris'te modacılık yapan Lisa düzenleyeceği yeni defilesi için Türkiye'deki genç ve güzel kadınları bulmak için arkadaşı Helin'den yardım ister. Davet edilen kadınların hepsi teklifi kabul eder. Fakat kültür farklılığına takılan Lisa, Türkiye'deki erkeklerin, babaların ve ağabeylerin bu duruma izin vermeyeceğinden bir haberdir. Fakat Lisa bütün bu algıları yıkmak için elinden geleni yapacaktır.

Dar Elbise filmini sitemizden izlediğiniz için siz değerli takipçilere teşekkür ederiz. Filmle ilgili ve sitemizle ilgili görüşlerinizi lütfen yorumlar kısmında belirtin ve bir beğeniyi bizlere çok görmeyiniz.

Yıllardır içinde olduğumuz yerli film sektöründe daha donanımlı ve daha istikrarlı bir şekilde ultrayerlifilmizle.com projesinde tekrar bir araya geldik. Sizlerin desteğiyle birlikte sitemizi hep beraber yine Türkiye'nin zirvesine taşıyacağız. Bütün bu hizmetleri herkes alabilecek ultrayerlifilmizle.com iyi seyirler diler.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz