4.233 kez izlendi.

IMDB: 7,1

18 Temmuz 2019 tarihinde eklendi.

Direniş Karatay Filmi izle

Direniş Karatay Filmi izle

Film Özeti: Alaeddin Keykubat'ın trajik bir şekilde ölmesinden sonra Anadolu Selçuklu Devleti tamamıyla güç kaybetmeye başlar. Bunu gören Moğollar yağmalamak için hazırlıklara başlar. Fakat Emir Karatay halkı örgütleyip Moğollara karşı gelmek için elinden geleni yapacaktır.

Direniş Karatay filmini sitemizden izlediğiniz için siz değerli takipçilere teşekkür ederiz. Filmle ilgili ve sitemizle ilgili görüşlerinizi lütfen yorumlar kısmında belirtin ve bir beğeniyi bizlere çok görmeyiniz.

Yıllardır içinde olduğumuz yerli film sektöründe daha donanımlı ve daha istikrarlı bir şekilde ultrayerlifilmizle.com projesinde tekrar bir araya geldik. Sizlerin desteğiyle birlikte sitemizi hep beraber yine Türkiye'nin zirvesine taşıyacağız. Bütün bu hizmetleri herkes alabilecek ultrayerlifilmizle.com iyi seyirler diler.

Yorumlar

  1. İbrahim Doğan dedi ki:

    O kadar aptalca o kadar boktan bir film ki.Gülmemek elde değil 😀
    O kadar çok mantık hatası var ki hangi birini sayıyım 😀 Noyan değil Ögeday devletin başındaydı.Ama sanki bu Noyan hanmış gibi davranıyor,oğullarına devlet bırakmaktan bahsediyor.Casus yapmak için bir çocuk gönderiyorlar boynuna damga basıyorlar.Lan beyinsizler gönderdiğiniz çocuk daha casus olduğunu bile bilmiyor,moğolların iti olarak bir sürü kişiyi öldürüyor.Bu ne salaklık.Sultan savaştan kaçıyor,kimse de onu öldürmüyor.Noyan vermek istemiyorsa o kızı neden veriyor sonra neden kızıyor ? Noyan’ın obası,karargahı neden bu kadar az çadır ? Bu casus dallama ve diğer kardeşi Noyan’ın mekanı basıyor da bir de canlı kurtuluyor,obadan da ahiyi kaçırmayı nasıl başarıyorlar 😀 O kız neden ölmedi,madem ölmedi o salak bir nabzını kontrol edemedi mi 😀 O diğer kardeş nasıl hemen bu kadar hızlı Moğollardan nefret ediyor ve nasıl ölmüyor 😀 Bu harita denen saçmalığa zaten hiç girmiyorum,tamamen aptalca.Aşk meşk dizileri çekenler gelmiş benim atalarımı oynuyorlar 😀 Bi siktirin gidin ya.Siktirin gidin ölün ya.

Yorum Yaz