826 kez izlendi.

IMDB: 5,7

6 Temmuz 2019 tarihinde eklendi.

Gitme Baba izle

Gitme Baba izle

Film Özeti: Lütfi belediye başkanı olmak için çok uğraşlar verir. En sonunda 1995 yılında belediye başkanı olur. Fakat bu belediye başkanlığı Lütfi'nin mafya tarafından öldürülmesiyle sonuçlanır. Babasının öldürülmesini ise kızı Çiğdem Suyolcu senaryosunu yazarak hayata geçirir.

Gitme Baba filmini sitemizden izlediğiniz için siz değerli takipçilere teşekkür ederiz. Filmle ilgili ve sitemizle ilgili görüşlerinizi lütfen yorumlar kısmında belirtin ve bir beğeniyi bizlere çok görmeyiniz.

Yıllardır içinde olduğumuz yerli film sektöründe daha donanımlı ve daha istikrarlı bir şekilde ultrayerlifilmizle.com projesinde tekrar bir araya geldik. Sizlerin desteğiyle birlikte sitemizi hep beraber yine Türkiye'nin zirvesine taşıyacağız. Bütün bu hizmetleri herkes alabilecek ultrayerlifilmizle.com iyi seyirler diler.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

Yırtıcı Kuşlar izle John Wick 3 izle Jumanji Yeni Seviye izle Alita Savaş Meleği izle Bloodshot izle Cep Herkülü Naim Süleymanoğlu izle Yerli Film izle Aksiyon Filmleri izle Erotik film izle