1.137 kez izlendi.

IMDB: 5,2

6 Temmuz 2019 tarihinde eklendi.

Güller Filmi izle

Güller Filmi izle

Film Özeti: Ali Osman hayatını hep okuyarak geçirmek isteyen köylü bir ailenin çalışkan çocuğudur. Kekeme olması onun için hiç bir engel değildir. Şehirde yurtta kalan ve okulunu okuyan Ali Osman yurtların 28 Şubat olaylarının yaşanmasından dolayı erken kapatılır. Ali Osman arkadaşı Serdar ile birlikte köye dönmek için yola koyulur. Çocukluk aşkı Güller'in köyden taşınacağı haberi ise Osman'ı korkutmuştur. Köyüne ulaşmak için ise askerleri ve halkı geçmek zorundadır.

Güller filmini sitemizden izlediğiniz için siz değerli takipçilere teşekkür ederiz. Filmle ilgili ve sitemizle ilgili görüşlerinizi lütfen yorumlar kısmında belirtin ve bir beğeniyi bizlere çok görmeyiniz.

Yıllardır içinde olduğumuz yerli film sektöründe daha donanımlı ve daha istikrarlı bir şekilde ultrayerlifilmizle.com projesinde tekrar bir araya geldik. Sizlerin desteğiyle birlikte sitemizi hep beraber yine Türkiye'nin zirvesine taşıyacağız. Bütün bu hizmetleri herkes alabilecek ultrayerlifilmizle.com iyi seyirler diler.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

Yırtıcı Kuşlar izle John Wick 3 izle Jumanji Yeni Seviye izle Alita Savaş Meleği izle Bloodshot izle Cep Herkülü Naim Süleymanoğlu izle Yerli Film izle Aksiyon Filmleri izle Erotik film izle