612 kez izlendi.

IMDB: 4,8

25 Temmuz 2019 tarihinde eklendi.

Gürbüz: Hadi Allah’a Emanet Filmi izle

Gürbüz: Hadi Allah’a Emanet Filmi izle

Film Özeti: Roket pizza adındaki bir pizzacıda kuryelik yapan Gürbüz hayatının aşkı Aylin ile evlenmek ve Roket Pizza'nın sahibi olmanın hayallerini kurmaktadır. Fakat Aylin'in kıskançlıkları Gürbüzün hayatını her zaman zora sokmaktadır. Gürbüz arkadaşı Ferhat ile bir gün boyunca yaptıklarını kameraya kaydetmeye karar verir. Fakat başını çok büyük belaya sokar. Çünkü istemeden bir cinayeti de çekeler. Üstelik cinayeti işleyen katiller Gürbüz ve Ferhat'ı görmüştür...

Gürbüz: Hadi Allah'a Emanet filmini sitemizden izlediğiniz için siz değerli takipçilere teşekkür ederiz. Filmle ilgili ve sitemizle ilgili görüşlerinizi lütfen yorumlar kısmında belirtin ve bir beğeniyi bizlere çok görmeyiniz.

Yıllardır içinde olduğumuz yerli film sektöründe daha donanımlı ve daha istikrarlı bir şekilde ultrayerlifilmizle.com projesinde tekrar bir araya geldik. Sizlerin desteğiyle birlikte sitemizi hep beraber yine Türkiye'nin zirvesine taşıyacağız. Bütün bu hizmetleri herkes alabilecek ultrayerlifilmizle.com iyi seyirler diler.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz