1.014 kez izlendi.

IMDB: 4,3

13 Ağustos 2019 tarihinde eklendi.

Kubilay izle

Kubilay izle

Film Özeti: Mustafa Fehmi Kubilay bir öğretmendir. Askerlik için yeni kurulan Türkiye Cumhuriyetin'de Menemen'de çıkan bir ayaklanma için Menemen'e gider. Burada şehit olur ve bu film şehit Mustafa Fehmi Kubilay'ın anısına yapılmıştır. Tarihe'de Menemen Olayı olarak geçmiştir. Şehit olan Kubilay öğretmen için Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk'ün ağzından şu sözler çıkmıştır. Menemeni haritadan silin!

Kubilay filmini sitemizden izlediğiniz için siz değerli takipçilere teşekkür ederiz. Filmle ilgili ve sitemizle ilgili görüşlerinizi lütfen yorumlar kısmında belirtin ve bir beğeniyi bizlere çok görmeyiniz.

Yıllardır içinde olduğumuz yerli film sektöründe daha donanımlı ve daha istikrarlı bir şekilde ultrayerlifilmizle.com projesinde tekrar bir araya geldik. Sizlerin desteğiyle birlikte sitemizi hep beraber yine Türkiye'nin zirvesine taşıyacağız. Bütün bu hizmetleri herkes alabilecek ultrayerlifilmizle.com iyi seyirler diler.

Yorumlar

  1. emrah dedi ki:

    olayın gerçeklerini anlatsanız da yine hikayelerle anlatmasanız sadece hikaye gerçekle alakası yok

Yorum Yaz

Yırtıcı Kuşlar izle John Wick 3 izle Jumanji Yeni Seviye izle Alita Savaş Meleği izle Bloodshot izle Cep Herkülü Naim Süleymanoğlu izle Yerli Film izle Aksiyon Filmleri izle Erotik film izle