1.222 kez izlendi.

IMDB: 7,2

6 Temmuz 2019 tarihinde eklendi.

Mucize Aşk 2 2019 Full izle

Mucize Aşk 2 2019 Full izle

Film Özeti: Aziz çok zeki olmasına rağmen bedensel engelli bir adamdır. Köyünde çok ayrımcılık görmüş içine kapanmıştır. Bir gün Aziz'in babası tanımadığı bir adamın hayatını kurtarır. Bu adam ise minnet olarak kızını Aziz'e verir. Aziz evlenir fakat köydeki ayrımcılık yüzünden büyük şehre gitmeye karar verir. Büyük şehir'de ise Aziz büyük bir azimle çalışır ve bedensel engelini aşmak için elinden ne geliyorsa yapar. Fakat çevresindeki insanlar onu hoşgörü ile karşılamazlar.

Mucize Aşk 2 filmini sitemizden izlediğiniz için siz değerli takipçilere teşekkür ederiz. Filmle ilgili ve sitemizle ilgili görüşlerinizi lütfen yorumlar kısmında belirtin ve bir beğeniyi bizlere çok görmeyiniz.

Yıllardır içinde olduğumuz yerli film sektöründe daha donanımlı ve daha istikrarlı bir şekilde ultrayerlifilmizle.com projesinde tekrar bir araya geldik. Sizlerin desteğiyle birlikte sitemizi hep beraber yine Türkiye'nin zirvesine taşıyacağız. Bütün bu hizmetleri herkes alabilecek ultrayerlifilmizle.com iyi seyirler diler.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz