728 kez izlendi.

IMDB: 6.3

29 Haziran 2019 tarihinde eklendi.

Murtaza 2017 izle

Murtaza 2017 izle

Film Özeti: Murtaza çocuklarını gözleri görmeyen eşi Sabure ile büyütmüştür. Malatya'nın büyük bir tepesinde yaşayan Murtaza ve eşi Sabure İstanbul'da yaşamakta olan çocuklarından uzaktadırlar. Bir gün Malatya'da köye inen Murtaza, İstanbul'daki kızının hastalandığını öğrenir. Hemen ilk fırsatta İstanbul'a giden Murtaza kızının ölümüyle birlikte dünyası başına yıkılır. Geri döndüğünde ise eşi Sabure'den gizlemeye çalışır. Fakat Sabure bir şeylerin yolunda olmadığının farkındadır.

Murtaza filmini sitemizden izlediğiniz için siz değerli takipçilere teşekkür ederiz. Filmle ilgili ve sitemizle ilgili görüşlerinizi lütfen yorumlar kısmında belirtin ve bir beğeniyi bizlere çok görmeyiniz.

Yıllardır içinde olduğumuz yerli film sektöründe daha donanımlı ve daha istikrarlı bir şekilde ultrayerlifilmizle.com projesinde tekrar bir araya geldik. Sizlerin desteğiyle birlikte sitemizi hep beraber yine Türkiye'nin zirvesine taşıyacağız. Bütün bu hizmetleri herkes alabilecek ultrayerlifilmizle.com iyi seyirler diler.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

Yırtıcı Kuşlar izle John Wick 3 izle Jumanji Yeni Seviye izle Alita Savaş Meleği izle Bloodshot izle Cep Herkülü Naim Süleymanoğlu izle Yerli Film izle Aksiyon Filmleri izle Erotik film izle