1.241 kez izlendi.

IMDB: 8,1

20 Mart 2020 tarihinde eklendi.

Müslüm izle -Müslüm Filmi – (Baba: Müslüm Gürses) izle

Müslüm izle -Müslüm Filmi – (Baba: Müslüm Gürses) izle

Film Özeti: Türkiye'nin babası Müslüm Gürses Akbaş çok zor şartlarda babasından şiddet göre göre ve bir kardeşini'de bu şiddetin sonucunda kaybeden bir adamdır. Fakat Müslüm'ün çabaları ve uğraşları sonucu çok büyük bir sanatçı olma yolunda ilerler. Türkiye'nin neredeyse hepsinin çok sevdiği Müslüm hayatının aşkıyla tanışacaktır. Fakat kötü alışkanlıkları onu alkol tükettiği için farklı bir insana büründürmüştür. Müslüm ise aşkının peşinden gidecektir. Hem aşkını hemde kendini kurtaracaktır.

Müslüm (Baba: Müslüm Gürses) filmini sitemizden izlediğiniz için siz değerli takipçilere teşekkür ederiz. Filmle ilgili ve sitemizle ilgili görüşlerinizi lütfen yorumlar kısmında belirtin ve bir beğeniyi bizlere çok görmeyiniz.

Yıllardır içinde olduğumuz yerli film sektöründe daha donanımlı ve daha istikrarlı bir şekilde ultrayerlifilmizle.com projesinde tekrar bir araya geldik. Sizlerin desteğiyle birlikte sitemizi hep beraber yine Türkiye'nin zirvesine taşıyacağız. Bütün bu hizmetleri herkes alabilecek ultrayerlifilmizle.com iyi seyirler diler. Müslüm izle -Müslüm Filmi - (Baba: Müslüm Gürses) izle,Müslüm izle,Müslüm Filmi izle,Baba: Müslüm Gürses izle

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz