993 kez izlendi.

IMDB: 4,4

31 Temmuz 2019 tarihinde eklendi.

Nasıl Yani izle

Nasıl Yani izle

Film Özeti: Hala gizemleri çözülemeyen günümüzde hala popüler olan Ünlü Mona Lisa tablosu, Leonardo Da Vinci'nin torunu olan Seyfi Dede'ye kalır. Seyfi dedenin torunları ise bu tabloyla dünyanın en zengini olmayı hedeflerler. Fakat evdeki hesap hiç bir zaman çarşıya uymayacaktır.

Nasıl Yani filmini sitemizden izlediğiniz için siz değerli takipçilere teşekkür ederiz. Filmle ilgili ve sitemizle ilgili görüşlerinizi lütfen yorumlar kısmında belirtin ve bir beğeniyi bizlere çok görmeyiniz.

Yıllardır içinde olduğumuz yerli film sektöründe daha donanımlı ve daha istikrarlı bir şekilde ultrayerlifilmizle.com projesinde tekrar bir araya geldik. Sizlerin desteğiyle birlikte sitemizi hep beraber yine Türkiye'nin zirvesine taşıyacağız. Bütün bu hizmetleri herkes alabilecek ultrayerlifilmizle.com iyi seyirler diler.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

Yırtıcı Kuşlar izle John Wick 3 izle Jumanji Yeni Seviye izle Alita Savaş Meleği izle Bloodshot izle Cep Herkülü Naim Süleymanoğlu izle Yerli Film izle Aksiyon Filmleri izle Erotik film izle