2.740 kez izlendi.

IMDB: 7,1

26 Temmuz 2019 tarihinde eklendi.

Paris’in Sırrı 2019 Full izle

Paris’in Sırrı 2019 Full izle

Film Özeti: Sırrı Derman hayallerini süsleyen Paris Hilton ile evlenmeyi düşünmektedir. Sırrı Derman'a bir telefon gelir ve bu telefon Paris'te bir reklam filminin çekildiğini ve bu reklam filminin de Paris Hilton ile oynanacağı söylenir. Fakat aslında aranacak olan kişi Sırrı Fermandır. Sırrı Derman ise hemen apar topar Paris'e gider. Reklamın çekileceği alana gelen Sırrı Derman'ı görenler ile işler tamamen birbirine girer.

Paris'in Sırrı filmini sitemizden izlediğiniz için siz değerli takipçilere teşekkür ederiz. Filmle ilgili ve sitemizle ilgili görüşlerinizi lütfen yorumlar kısmında belirtin ve bir beğeniyi bizlere çok görmeyiniz.

Yıllardır içinde olduğumuz yerli film sektöründe daha donanımlı ve daha istikrarlı bir şekilde ultrayerlifilmizle.com projesinde tekrar bir araya geldik. Sizlerin desteğiyle birlikte sitemizi hep beraber yine Türkiye'nin zirvesine taşıyacağız. Bütün bu hizmetleri herkes alabilecek ultrayerlifilmizle.com iyi seyirler diler.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

Yırtıcı Kuşlar izle John Wick 3 izle Jumanji Yeni Seviye izle Alita Savaş Meleği izle Bloodshot izle Cep Herkülü Naim Süleymanoğlu izle Yerli Film izle Aksiyon Filmleri izle Erotik film izle