1.530 kez izlendi.

IMDB: 7,0

5 Temmuz 2019 tarihinde eklendi.

Rafadan Tayfa: Dehliz Macerası Animasyon izle

Rafadan Tayfa: Dehliz Macerası Animasyon izle

Film Özeti: Kentsel dönüşümden dolayı İstanbul'un bir çok mahallesinin yıkılıp yerine yeni binalar dikileceği haberi yayılır. Fakat mahallesinin yıkılmasını istemeyen çünkü mahallesinde İstanbul'un en eski dehlizlerinden olduğunu söyleyen Kuşçu Baba, mahallenin gençleriyle birlikte mahalleyi kurtarmak için ellerinden geleni yapacaklardır.

Rafadan Tayfa: Dehliz Macerası filmini sitemizden izlediğiniz için siz değerli takipçilere teşekkür ederiz. Filmle ilgili ve sitemizle ilgili görüşlerinizi lütfen yorumlar kısmında belirtin ve bir beğeniyi bizlere çok görmeyiniz.

Yıllardır içinde olduğumuz yerli film sektöründe daha donanımlı ve daha istikrarlı bir şekilde ultrayerlifilmizle.com projesinde tekrar bir araya geldik. Sizlerin desteğiyle birlikte sitemizi hep beraber yine Türkiye'nin zirvesine taşıyacağız. Bütün bu hizmetleri herkes alabilecek ultrayerlifilmizle.com iyi seyirler diler.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

Yırtıcı Kuşlar izle John Wick 3 izle Jumanji Yeni Seviye izle Alita Savaş Meleği izle Bloodshot izle Cep Herkülü Naim Süleymanoğlu izle Yerli Film izle Aksiyon Filmleri izle Erotik film izle