752 kez izlendi.

IMDB: 4,7

13 Temmuz 2019 tarihinde eklendi.

Recep İvedik 1 2008 Full izle

Recep İvedik 1 2008 Full izle

Film Özeti: Recep kendi halinde bir evde oturan biraz vahşi, biraz içten ve duygularını belli edemeyen bir adamdır. Bir gün yolda cüzdanını düşüren bir adam görür cüzdanı alıp adama vermek ister fakat cüzdanın sahibi arabasına binip gider. Daha sonra cüzdanın Antalya Manavgat'ta ünlü bir otel sahibi olduğunu görür. Tam bu esnada macerası başlar. Cüzdanı götürür teslim eder ve geri dönecekken aşık olduğu Sibel'i görür. Recep tam bu esnada hayatının en zorlu mücadelesine girecektir. Çünkü Sibel'in bir nişanlısı vardır.

Recep İvedik 1 filmini sitemizden izlediğiniz için siz değerli takipçilere teşekkür ederiz. Filmle ilgili ve sitemizle ilgili görüşlerinizi lütfen yorumlar kısmında belirtin ve bir beğeniyi bizlere çok görmeyiniz.

Yıllardır içinde olduğumuz yerli film sektöründe daha donanımlı ve daha istikrarlı bir şekilde ultrayerlifilmizle.com projesinde tekrar bir araya geldik. Sizlerin desteğiyle birlikte sitemizi hep beraber yine Türkiye'nin zirvesine taşıyacağız. Bütün bu hizmetleri herkes alabilecek ultrayerlifilmizle.com iyi seyirler diler.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz