1.034 kez izlendi.

IMDB: 7,5

9 Temmuz 2019 tarihinde eklendi.

Yanımda Kal izle

Yanımda Kal izle

Film Özeti: Hayatını çalışarak çok büyük adımlar atarak kazanan Emir gece gündüz demeden çalışmıştır. Yatırım danışmanı olan Emir çok çalıştığı için insanlar ile ilişkileri çok iyi değildir. Zeynep ise hayatı eğlenceli yaşamayı seven sokak sanatçısı bir kızdır. Emir ve Zeynep kaderin cilvesiyle bir araya gelirler. İkili birbirlerinin hayatlarına dahil olurlar ve aralarındaki enerji çok güzel bir aşka dönüşecektir. Fakat Zeynep'in yakalandığı hastalık bu iki insanın en büyük ve en zor sınavı olacaktır.

Yanımda Kal filmini sitemizden izlediğiniz için siz değerli takipçilere teşekkür ederiz. Filmle ilgili ve sitemizle ilgili görüşlerinizi lütfen yorumlar kısmında belirtin ve bir beğeniyi bizlere çok görmeyiniz.

Yıllardır içinde olduğumuz yerli film sektöründe daha donanımlı ve daha istikrarlı bir şekilde ultrayerlifilmizle.com projesinde tekrar bir araya geldik. Sizlerin desteğiyle birlikte sitemizi hep beraber yine Türkiye'nin zirvesine taşıyacağız. Bütün bu hizmetleri herkes alabilecek ultrayerlifilmizle.com iyi seyirler diler.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz